با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی:

مراسم افتتاحیه رویداد استارآپی کوک در دانشگاه مازندران برگزار شد

  • 15 Apr 2023
  • کد خبر: 39206
  • 3037

مراسم افتتاحیه رویداد استارآپی کوک در دانشگاه مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، مراسم افتتاحیه رویداد استارآپی کوک با حضور دکتر جمال قاسمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران، مهندس علیپور معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی، مربیان و شرکت‌کنندگان رویداد در سالن همایش شهید آوینی دانشکده هنر ومعماری برگزار شد.

بر اساس این گزارش، دکتر قاسمی در این مراسم با بیان اهمیت برگزاری رویدادهای استارت‌آپی در تحقق چرخه ایده تا محصول گفت: رویداد کوک یک فرصت مناسب برای دانشجویان، صاحبان ایده و افراد متخصصی است که به دنبال راه‌اندازی ایده‌های خلاقانه و کسب‌وکارهای ‏نوپا هستند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه افزود: هدف از برگزاری این رویداد، تنها رقابت بین تیم‌ها نیست، زیرا تمامی کسانی که در این رویداد شرکت کردند برنده هستند و در فرآیند 3 روزه برگزاری، تجربه‌های خوبی در حوزه کسب‌وکار خواهند داشت.

در ادامه دکتر حجت غنودی مدیر فناوری و طرح های کاربردی دانشگاه، به تشریح روند برگزاری رویداد پرداخت و اظهار داشت: این رویداد ۳روزه با برگزاری ۵ کارگاه در حوزه‌های ایده‌پردازی، ارایه آسانسوری، بوم ‏ناب، ارایه به سرمایه‌گذار و استراتژی ورود به بازار، زمینه را برای افزایش آگاهی شرکت کنندگان در حوزه ‏فعالیت های استارتاپی فراهم می‌سازد‎.

مهندس علیپور معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی نیز در این مراسم، از همکاری مشترک شرکت شهرک‌های صنعتی در زمینه‌های مختلف ابراز خرسندی کرد و از حمایت‌های شرکت شهرک‌های صنعتی از شرکت‌های نوپا و دانش بنیان خبر داد.

در ادامه، شرکت کنندگان با مدیران و تیم‌ اجرایی آشنا شده و به ارایه ایده‌های خود پرداختند که از بین 62 ایده ارایه‌شده، 11 ایده انتخاب و شرکت‌کنندگان وارد مرحله تیم‌سازی شدند.

یادآور می‌شود: این رویداد تا 16 اسفند در دانشگاه مازندران ادامه خواهد داشت.

 
اشتراک گذاری

خبرهای مرتبط