چاپ        ارسال به دوست

با حضور مسئولان دانشگاهی برگزار شد:

افتتاح هنرکده شوکا در دانشگاه مازندران

 

 

 

 

 

       به گزارش، آیین افتتاح هنرکده شوکای دانشگاه مازندران با حضور مسئولان دانشگاهی در روز شنبه 18 خرداد 98 در سرای دانشجویی حضرت زینب(س) برگزار شد.
       بر اساس این گزارش، مهندس مجید حق پناه، مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه در این مراسم با اشاره به این نکته که از حدود 10 سال قبل، تقاضا برای راه اندازی و تجهیز فضایی جهت انجام کارهای عملی برخی رشته ها  به ویژه صنایع دستی، معماری و مهندسی شهرسازی وجود داشت، گفت: با توجه به این که امکان انجام کارهای عملی در اتاق 13 متری خوابگاه امکان پذیر نیست، پیرو درخواست هایی که از گذشته برای احداث کارگاه وجود داشت، حدود دو ماه قبل این تقاضا از طریق دانشکده هنر و معماری به ریاست دانشگاه ارسال و جهت اجرای طرح به مدیریت فنی و طرح های عمرانی ارجاع داده شد.
       وی افزود: این فضا به مساحت 50 متر مربع با همکاری معاونت دانشجویی تهیه و امکانات اولیه شامل میز نور، میز سرامیکی، میزهایی برای انجام کار و صندلی و سینک ظرفشویی و... با صرف 25 میلیون تومان هزینه تجهیز و راه اندازی شد.
       مهندس حق پناه در پایان با بیان این مطلب که امیدواریم با ایجاد این فضا، در کیفیت کارهای عملی و اجرایی سه رشته ذکر شده تاثیر مثبت بگذارد، خاطرنشان کرد: در صدد هستیم تا در آینده نزدیک، کارگاهی بزرگتر و  مجهزتر با تامین اعتبار کافی تهیه شود تا دانشجویان در اوقات فراغت و روزهای تعطیل بتوانند کارهای اجرایی و عملی خود را انجام دهند.

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران
امور رسانه های گروهی


٠٩:٢٩ - يکشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠٥٨٠    /    تعداد نمایش : ٩٩٨