اخبار > پیام تبریک هیات رئیسه دانشگاه مازندران به مناسبت روز جانباز  چاپ        ارسال به دوست

هم‌زمان با فرا رسیدن اعیاد بزرگ شعبانیه صادر شد:

پیام تبریک هیات رئیسه دانشگاه مازندران به مناسبت روز جانباز

 

 

 

 

 

 

هم‌زمان با فرا رسیدن اعیاد بزرگ شعبانیه صادر شد:

پیام تبریک هیات رئیسه دانشگاه مازندران به مناسبت روز جانباز

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، هم‌زمان با فرا رسیدن اعیاد بزرگ شعبانیه، هیات رئیسه دانشگاه مازندران به مناسبت میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز ، پیام تبریکی صادر کرد.

       متن پیام بدین شرح می‌باشد:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

       ایثارگری و از خود گذشتگی، افتخاری است بس عظیم که جانبازان غیور و فداکار انقلاب اسلامی از بزرگ‌جانباز سرزمین کربلا_حضرت ابوالفضل العباس(ع)_ به ارث برده‌اند.

       سراسر تاریخ افتخارآمیز ایران اسلامی، یادآور صحنه‌های به‌یاد ماندنی و شکوه‌مند ایثار و جان‌فشانی دلیرمردانی است که در مواقع جنگ، بحران و خطر، برای حفظ این میهن عزیز، عزیزترین سرمایه‌های خود را فدا کرده‌اند و در دفاع از ارزش‌ها، تا پای جان ایستاده‌اند.

       شهدا، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و دلاور مردان راست‌قامت و پیشانی‌بلند هشت سال دفاع مقدس، نمونه‌های ایثار و از خودگذشتگی هستند که درس صبوری و استقامت آموخته و امنیت و آرامش را برای این سرزمین به ارمغان آورده‌اند.

       بی‌شک اگر امروز بدون هیچ واهمه‌ای از تهدیدها و تحریم‌های دشمنان به زندگی روزمره خود ادامه می‌دهیم، نتیجه رشادت‌ها و دلیرمردی‌های شهدا و جانبازان دلاوری است که با نثار جان خود، آرامش، آسایش و امنیت را برای کشورمان و هم‌وطنان خود به ارمغان آورده‌اند.

       امروز هم در شرایطی که کشورمان و تمامی جهانیان، گریبان‌گیر بحران فراگیری به‌نام"ویروس کرونا"است، هستند مدافعان سلامتی که با روحیه ایثار، فداکاری و از خود گذشتگی، سلامت خویش را برای حفظ سلامت جامعه و مردم سرزمین‌شان، به خطر انداخته‌اند.

       در چنین شرایطی است که ارزش و جایگاه روز جانباز بیش از پیش، تبلور می‌یابد که تجلی‌گر راستین ایثارگری‌ها و مجاهدت‌های جانبازان غیور و شکیبایی است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا، درس وفاداری و ایثار آموخته‌اند و از آب و خاک میهن اسلامی‌شان حراست کرده‌اند.

       هیات رئیسه دانشگاه مازندران، فرا رسیدن میلاد باسعادت علم‌دار کربلا _حضرت ابوالفضل العباس(ع)_ و روز جانباز را به تمامی جانبازان سرافراز انقلاب اسلامی و به‌ویژه جانبازان عزیز دانشگاه بزرگ مازندران تبریک و تهنیت گفته، توفیقات روز افزون آنان را از درگاه احدیت آرزومند است.

هیات رئیسه دانشگاه مازندران

 

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی

 

 


١٦:٥١ - يکشنبه ١٠ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٢٥٣٢٦    /    تعداد نمایش : ٧١٦