اخبار > پیام رئیس دانشگاه گوآنگجو جمهوری خلق چین به رئیس دانشگاه مازندران  چاپ        ارسال به دوست

برای ابراز هم‌دردی با ایرانیان و در راستای مبارزه با ویروس کرونا صادر شد:

پیام رئیس دانشگاه گوآنگجو جمهوری خلق چین به رئیس دانشگاه مازندران

 

 

 

 

 

 

برای ابراز هم‌دردی با ایرانیان و در راستای مبارزه با ویروس کرونا صادر شد:

پیام رئیس دانشگاه گوآنگجو جمهوری خلق چین به رئیس دانشگاه مازندران

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، در پی شیوع ویروس کرونا در ایران، رئیس دانشگاه گوآنگجو جمهوری خلق چین جهت ابراز هم‌دردی با ایرانیان و در راستای مبارزه با بیماری کووید 19، برای رئیس دانشگاه مازندران پیامی ارسال کرد.

       متن این پیام بدین شرح می‌باشد:

جناب دکتر کوروش نوذری

رئیس محترم دانشگاه مازندران

       در این زمان که در حال مبارزه با ویروس جدید کرونا(کووید-19) می‌باشیم، از طرف دانشگاه گوآنگجو عمیق‌ترین هم‌دردی خود را نسبت به شما و تمامی مردم ایران اعلام می‌داریم. در تلاش خود برای مبارزه با این بیماری همه‌گیر، از جان‌های از دست رفته‌ی مردم چین، ایران و دیگر نقاط جهان بسیار متاثر و غمگین هستیم.

       امروز اطلاع یافتیم که یکی از دانشجویان ما، که اکنون به خانه‌ی خود در ایران بازگشته است، مشکوک به ابتلا به این ویروس می‌باشد. ما پیگیر وضعیت این دانشجو هستیم تا اطلاع یابیم چگونه می‌توان به بهترین نحو کمک‌رسان باشیم.

       رئیس‌جهور کشور جمهوری خلق چین آقای شی جینپینگ در پیام اخیر خود به رئیس‌جمهور ایران آقای حسن روحانی، مراتب قدردانی خود را نسبت به پشتیبانی و حمایت دولت و مردم ایران در زمان مبارزه‌ی کشور چین با این بیماری همه‌گیر ابراز کرد، و هم‌چنین آمادگی کشور چین را برای کمک به ایران اعلام نمود.

       بیماری کووید-19 آزمایشی برای همه‌ی ماست، هر چند ما ایمان داریم که ایران مطمئناً بر شیوع این بیماری غلبه خواهد کرد.

       خانواده‌ی شما در دانشگاه گوآنگجو در کنار کارمندان، اساتید و دانشجویان شما ایستاده است تا هر نوع پشتیبانی و حمایتی که ممکن است به آن نیاز پیدا کنید را به شما ارائه کند. دانشگاه گوآنگجو و دانشگاه مازندران شراکت و دوستی عمیقی دارند. موسسه‌ی کنفوسیوس و پروژه‌های مشترک دکترا مثالی از همکاری‌های بین‌المللی ما هستند. شاید امروز بیشتر از هر زمان دیگری دنیا نیازمند موسسه‌ی کنفوسیوس باشد که به پیشبرد آموزش جهانی و درک متقابل فرهنگی از طریق آموزش و توسعه حرفه‌ای، هنر و فرهنگ، تحقیقات و اطلاع‌رسانی عمومی ادامه خواهد داد.

       در دوره زمانی بی‌سابقه‌ای به‌سر می‌بریم و چالش‌های بسیاری پیش‌روی خود داریم. ایران، چین و بقیه کشورهای جهان بر این چالش‌ها غلبه خواهند کرد و در خویش بر علیه نبرد در برابر ویروس کرونا پیروز خواهند شد. با یکدیگر، نزدیک‌تر و قوی‌تر ظاهر خواهیم شد.

ارادتمند شما

پروفسور شو شائبینگ

رئیس دانشگاه گوآنگجو جمهوری خلق چین

 

 


١٥:٤٥ - پنج شنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٣١٣    /    تعداد نمایش : ٦١٣