اخبار > افتتاح خط تولید ماسک بهداشتی و استاندارد در دانشگاه مازندران  چاپ        ارسال به دوست

در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام گرفت:

افتتاح خط تولید ماسک بهداشتی و استاندارد در دانشگاه مازندران

 

 

 

 

 

 

 در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام گرفت:

افتتاح خط تولید ماسک بهداشتی و استاندارد در دانشگاه مازندران

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و کمک به سازمان‌های مسئول در تهیه ملزومات بهداشتی مورد نیاز، خط تولید ماسک بهداشتی و استاندارد در دانشگاه مازندران راه‌اندازی شد.

       بر اساس این گزارش، دکتر کوروش نوذری رییس دانشگاه مازندران بعدازظهر روز شنبه 24 اسفندماه 1398 با افتتاح خط تولید ماسک بهداشتی و استاندارد در دانشگاه مازندران، از روند اجرایی این خط، بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت تولیدکنندگان این محصول قرار گرفت.

       دکتر نوذری با اعلام خبر راه‌اندازی این خط تولید به خبرنگار روابط عمومی دانشگاه، افزود: دانشگاه مازندران با خرید دو دستگاه چرخ خیاطی صنعتی و سایر ملزومات از قبیل پارچه و ... با همت دانشجویان فعال بسیج دانشجویی دانشگاه، این خط تولید را راه‌اندازی نمود و هم‌اکنون تعدادی از دانشجویان جهادگر و فعال بسیجی جهت تولید این محصول، مشغول به‌کار شده‌اند.

       رییس دانشگاه مازندران ضمن قدردانی از معاونت اداری و مالی دانشگاه و نیز زحمات صادقانه دانشجویان بسیجی اعلام کرد: دانشگاه مازندران با جدیت و اهتمام ویژه، همراه و حامی فعالیت‌های دانشگاهی است تا انشاءالله ملت بزرگ ما به زودی و با همت تمامی مسئولان و آحاد ملت، از خطر شیوع ویروس کرونا رهایی یابند.

       یادآور می‌شود: در این بازدید، دکتر مصطفی عزیزی رییس حوزه ریاست دانشگاه، دکتر نوذری را همراهی می‌کرد.

 

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی

 


١٤:١٦ - شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٢٩٤    /    تعداد نمایش : ٧٤٠