اخبار > بیست و نهمین دوره جشن تشویق فرزندان ممتاز اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه مازندران  چاپ        ارسال به دوست

با حضور مسئولان دانشگاه، کارکنان و خانواده‌های محترم آنان برگزار شد:

بیست و نهمین دوره جشن تشویق فرزندان ممتاز اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه مازندران

 

 

 

 

 

با حضور مسئولان دانشگاه، کارکنان و خانواده‌های محترم آنان برگزار شد:

بیست و نهمین دوره جشن تشویق فرزندان ممتاز اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه مازندران

         به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، بیست و نهمین دوره جشن تشویق فرزندان ممتاز اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه با حضور مسئولان، کارکنان و خانواده‌های محترم آنان در سالن چند منظوره سرای دانشجویی حضرت زینب(س) دانشگاه برگزار شد.

      بر اساس این گزارش، دکتر کوروش نوذری رییس دانشگاه مازندران با بیان این‌که این دانشگاه با دارابودن حدود 13 هزار دانشجو، مسئولیتهای کلان آموزش عالی استان مانند آمایش آموزش عالی استان،  نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاهها و موسسات آموزش عالی استان و هم‌چنین مسئولیت خطیر در بعضی از امور راهبردی مانند ریاست هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی استانهای شمالی را برعهده دارد، دانشگاه مازندران را مایه مباهات استان مازندران و کشور دانست و با اشاره به وضعیت مطلوب تراز علمی دانشگاه در آخرین نظام رتبه‌بندی با وجود تفکیک‌شدنهای متوالی، رسالت مجموعه دانشگاهی را تلاش در راستای بهبود این تراز علمی عنوان کرد.

        رییس دانشگاه مازندران به تحریم‌های ظالمانه آمریکا و دول استکباری بر علیه ایران و فشارهای اقتصادی که به عنوان  پیامد آن بر کشور حاکم است اشاره کرد و با تاکید بر این‌که قدم‌های مثبتی به سمت برقراری استانداردهای جدید در دانشگاه به ویژه در مسیر بین‌المللی‎شدن برداشته‌ایم که در آینده نزدیک توسط دفتر روابط بین‌الملل در کتابچه مخصوصی منتشر خواهد شد، از برقراری یک نظم خاص در بخش‌های آموزش و حوزه اداری و مالی، فراهم شدن مشوق‌های لازم در حوزه‌های آموزش و تحصیلات تکمیلی و عقد قرارداد قریب به 2.5 میلیارد در حوزه پژوهش در یک بازه زمانی 6 ماهه که تاکنون بی‌سابقه بوده است، خبر داد. پرفسور نوذری در بخش دیگری از سخنان خویش نوید روزهای بهتری در وضعیت مالی دانشگاه را داد و ابراز امیدواری کرد که انشاالله در ماه اسفند گشایش قابل توجهی در این بخش پدید خواهد آمد. 

      سرآمد علمی کشور در پایان سخنان خود با بیان این‌که دانشگاه مازندران افق‌های روشن و مشعشعی را در پیش دارد، به دانش آموزان و دانشجویان حاضر در مراسم یادآور شد که توکل و ایمان به خدا، دعای خیر پدر و مادر و سخت‌کوشی و تلاش از مهم‌ترین عوامل دست‌یابی به قله‌های افتخار و تعالی می باشند. ایشان در پایان سخنان خویش از همگان خواست تا با حضور متحدانه و باشکوه در عرصه انتخابات پیش‌رو، بار دیگر عزت و اقتدار نظام اسلامی ایران را به جهانیان نشان دهند.

       یادآور می‌شود: در این مراسم که با حضور جمع کثیری از خانواده بزرگ دانشگاه مازندران و فرزندان ممتازشان در سالن چندمنظوره سرای دانشجویی حضرت زینب(س) برگزار شد، برنامه‌های مفرح و متنوعی با شرکت هنرمندان مطرح استانی به نمایش در آمد که مورد استقبال میهمانان حاضر در مراسم قرار گرفت.

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی


١٩:٤٦ - چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥١٨٩    /    تعداد نمایش : ١٥٨٩