اخبار > دعوت هیات رییسه دانشگاه مازندران از جامعه دانشگاهیان کشور جهت حضور باشکوه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  چاپ        ارسال به دوست

در آستانه فرا رسیدن انتخابات صورت گرفت:

دعوت هیات رییسه دانشگاه مازندران از جامعه دانشگاهیان کشور جهت حضور باشکوه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

 

 

 

 

 

 

در آستانه فرا رسیدن انتخابات صورت گرفت:

دعوت هیات رییسه دانشگاه مازندران از جامعه دانشگاهیان کشور

جهت حضور باشکوه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، هیات رییسه دانشگاه با صدور بیانیه‌ای از جامعه دانشگاهی کشور و عموم مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی برای حضور باشکوه و گسترده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و خلق حماسه‌ای دیگر دعوت کرد.

      در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"سرنوشت اسلام و کشور خود را به‌دست کسانی بدهید که به اسلام و جمهوری اسلامی و قانون اساسی معتقد و نسبت به احکام نورانی الهی متعهد باشند"     امام خمینی(ره)

       بار دیگر ملت غیور و قهرمان ایران اسلامی که با نفس‌های آرمانی حضرت امام(ره) و هدایت‌گری مقام معظم رهبری در قالب قدرتی نوظهور در منطقه و عرصه‌های مختلف جهانی متجلی شده و به کانون بیداری اسلامی تبدیل گشته است، با حضور گسترده و باشکوه خود در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، شعور سیاسی و حمایت معنوی خود را برای چندمین بار به معرض نمایش جهانیان قرار خواهند داد. چه بسا جهانیان، مانور قدرت سیاسی این نظام با پشتیبانی همه جانبه این ملت شریف را در سرآغاز چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی و در راهپیمایی عظیم 22 بهمن 1398 نظاره‌گر بودند.

       حضور دانشگاهیان گرامی و عموم مردم شریف ایران بزرگ در عرصه‌های مختلف انقلاب بر هیچ‌کس پوشیده نیست. خلق حماسه‌ای دیگر در شرف انجام است و این‌بار می‌بایست به وظیفه دینی، ملی و انقلابی خود عمل نماییم و توجه کنیم که آن‌چه اهمیت دارد مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح است.

       هیات رییسه دانشگاه مازندران ضمن اعلام مشارکت فعال در عرصه انتخابات، از آحاد ملت شریف و مسلمان ایران به‌ویژه جامعه بزرگ دانشگاهی کشور دعوت می‌کند تا با حضور موثر خود، ضمن رقم‌زدن حماسه‌ای دیگر و به‌ویژه به نمایش گذاشتن مانور گسترده مشارکت سیاسی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه، دشمنان دین و ملت خود را هم‌چون گذشته مایوس و ناامید کنند.

 

هیات رییسه دانشگاه مازندران

 

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی

 

 


١٨:٤١ - چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥١٨٦    /    تعداد نمایش : ٨٥١