اخبار > بازدید رییس دانشگاه از پروژه‌های عمرانی  چاپ        ارسال به دوست

در روز پنج‌شنبه 23 آبان‌ماه انجام شد:

بازدید رییس دانشگاه از پروژه‌های عمرانی

 

 

 

 

 

 

در روز پنج‌شنبه 23 آبان‌ماه انجام شد:

بازدید رییس دانشگاه از پروژه‌های عمرانی

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر کوروش نوذری رییس دانشگاه مازندران در روز پنج‌شنبه ۲۳ آبان‌ماه از برخی از پروژه‌های اولویت‌دار در دست اقدام دانشگاه، بازدید و از نزدیک در جریان روند عملیات اجرایی این پروژه‌ها قرار گرفت.

       بر اساس این گزارش، در این بازدید که دکتر محمدحسین فاطمی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه و مهندس مجید حق‌پناه مدیر فنی و طرح‌های عمرانی دانشگاه نیز حضور داشتند، از پروژه دانشکده علوم اقتصادی و اداری، پروژه ساختمان اساتید و سوله تحقیقاتی دانشکده فنی و مهندسی بازدید به عمل آمد.

       مهندس مجید حق‌پناه مدیر فنی و طرح‌های عمرانی دانشگاه در رابطه با این پروژه‌ها به خبرنگار روابط عمومی دانشگاه گفت: علی‌رغم مشکلات مالی، با پیگیری‌های به‌عمل آمده، روند برگزاری مناقصه فاز دوم ساختمان اساتید در طول چندماه گذشته انجام و عملیات اجرایی این فاز از اول آبان‌ماه سال جاری آغاز گردیده و مطابق قرارداد منعقد شده، مقرر است در مدت شش ماه، این فاز به پایان برسد.

      مدیر فنی و طرح‌های عمرانی دانشگاه در خصوص زمان بهره‌برداری این پروژه گفت: پیش‌بینی می‌گردد پس از اتمام این فاز و اجرای فاز سوم، کل عملیات این پروژه تا بهمن‌ماه سال 1399 به پایان رسیده و آماده بهره برداری گردد .با اتمام این پروژه حدود ۳۶۵۰ متر مربع به مساحت دانشکده فنی و مهندسی افزوده خواهد شد .

       مهندس حق‌پناه در ادامه سخنانش در خصوص پروژه سوله دانشکده فنی و مهندسی نیز گفت: همچنین با توجه به برنامه‌ریزی به‌عمل آمده، اقدامات لازم برای تهیه نقشه‌های تکمیلی و اسناد مناقصه سوله دانشکده فنی و مهندسی در حال انجام‌ می‌باشد و مقرر است حداکثر تا پایان بهمن‌ماه سال جاری نسبت به انتخاب پیمانکار و شروع عملیات، اقدام لازم به‌عمل آید .

       لازم به یادآوری است: پروژه دانشکده علوم اقتصادی و اداری و هم‌چنین پروژه‌های دانشکده فنی و مهندسی، دارای ردیف اعتباری مستقل از سازمان برنامه و بودجه می‌باشند و اعتبارات، متناسب با پیشرفت پروژه، تخصیص داده می‌شود .

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی

 

 


١٥:٢٤ - پنج شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢٤١٢١    /    تعداد نمایش : ١٦٧٧